divendres, 10 octubre de 2014

OBJECTES PERDUTS

Al final de la cursa vam trobar diferents objectes. Si algú va perdre alguna cosa el dia de la Marxa que envii un correu a : cinglesllemena@gmail.com descrivint l'objecte que va perdre i ja ens posarem en contacte amb vosaltres. Gràcies

JA TENIM LES FOTOS

Ja tenim les fotos. Creiem que l'espera ha valgut la pena. Moltes gràcies a vosaltres per la paciència i als nostres fotògrafs per la gran feina feta!
Cliqueu als enllaços i podreu veure les fotos d'aquesta edició.
1 FOTOS CINGLES LLÉMENA 2014
2 FOTOS CINGLES LLÉMENA 2014

dijous, 2 octubre de 2014

LLISTA PREMIATS SORTEJOS

Aquí teniu el llistat dels premiats del sorteig. Per poder recollir el premi cal que truqueu al
tel.649470338 (Àngel) i us direm COM I QUAN recollir-ho. Moltes gràcies

DORSAL COGNOMS NOM PREMI
620 Alonso Moreno Josep 1 tovallola tècnica Aresta
158 Auguet Martínez Jordi Sillín Specialized
1260 Avellí Saballs Ricard 1 tovallola tècnica Aresta
549 Berney Maurell Joan Manxa Specialized
601 Besalu Mestres Josep 1 kg d'entrecots Carns Toni
532 Borrell Soler Jordi Gorra Specialized
54 Bueno Careta Jordi Casc Specialitzed
48 Carbo Fuste Albert 1 Ham sessions
520 Casademont Lozano Josep Guants Specialized
501 Casas Feliu David Manxa Specialized
1013 Coll I Arnau Francesc 1 espatlla ibèrica Don Jamon
55 Comas Ros Ferran Ous Can Sidera
579 Corbera Narcís 1 equipació de bici Biomecànica
1046 Cruz Miquel 1 esmorzar (Hostal del forn)
23 Danès Nuñez Ferran 1 estudi biomecànic complet
1177 Diaz Doval Davinia 1 pernil de Pernils Llémena
1044 Dos Santos Manuel 1 kg d'entrecots Carns Toni
624 Fonteboa Gonzalez Florencio Manxa Specialized
600 Franco Hoces Manuel Guants Specialized/ gorra Specialized
71 Freixas Moradell Xavier Puny manillar Specialized
1003 Fuentes Amate Joan 1 tovallola tècnica Aresta
85 Galceran Rabert David Gorra Specialized
513 Galisteo Cabanillas Carlos 1 nit habitació doble La Vall
1186 Gonçalves Dornelles Andrea 1 tovallola tècnica Aresta
1152 Henderickx Miquel Ous Can Sidera
123 Hosta Rebes Alfons Gorra Specialized
539 Jimenez Cuadros Arturo Gorra Specialized
1048 Juliol Gali Elisenda 1 menú per emportar Petit Cabrit
511 Ledesma Llado Gerard 1 Ham sessions Don Jamon
509 Martin Tornes Carlos Manxa Specialized
198 Mas Oller Lluís Manxa Specialized
90 Masó Juanmiquel Martí 1 tovallola tècnica Aresta
50 Millet Pi-Figuerres Xavier 1 dinar o sopar per 2 persones La Sala
621 Moreno Cabruja David Guants Specialized
1249 Morillo Cano David 1 bessonera Esports Nabes
1164 Pérez Cano Jordi 1 relaxed hand hydration system Nabes
1229 Planes Sauri Laura 1 lot de productes Integrée Hebe-Clara
47 Pont Linde Albert Casc Specialitzed
99 Pou Rodríguez Jordi 1 kg de botifarres Carns Toni
1016 Poveda Prieto David 1 botellin esports Nabes
599 Puntí Gispert Mateu Gorra Specialized
125 Rigart Torné Albert 1 menú per emportar Petit Cabrit
1024 Rodriguez Muñoz Toni 1 tovallola tècnica Aresta
1171 Romero Rostan Raul 1 menú per emportar del Petit Cabrit
11 Roura Nierga David Puny manillar Specialized
1237 Ruiz De La Fuente Faustino 1 cuixera esports Nabes
26 Sanchez Acebedo Santiago 1 menú per 2 persones La Vall
1033 Sanchez Camacho Dani 1 kg botifarres Carns Toni
185 Talalaxekr Svtlana Puny manillar Specialized
1059 Torres Tolo 1 motxilla running Esports Nabes
526 Trigueros Correa Carlos 1 kg de botifarres Carns Toni
3 Valls Muntada Jordi Puny manillar Specialized
111 Vilas Aubert Joel Gorra Specialized

dilluns, 29 setembre de 2014

ARMILLA

Els que no vau tenir ARMILLA i us van agafar les dades i la talla, NO PATIU. Informarem de com i quan recollir-ho. Gràcies.

SORTEJOS I FOTOS

Degut a uns petits problemes que vam tenir, NO VAM PODER ENTREGAR els REGALS DELS SORTEJOS. D'aquí uns dies PENJAREM LA LLISTA DELS GUANYADORS i com i on recollir els premis. Moltes gràcies i perdoneu les molèsties. També us avisarem quan tinguem les FOTOS. Tingueu paciència si us plau. Moltes gràcies.

CLASSIFICACIÓ RUNNING CURTA

POSICIÓ TEMPS TOTAL DORSAL NOM COGNOMS
1 01:11:21 1178 Joan Comas Tubert
2 01:17:31 1253 Josep Reixach Prat
3 01:17:41 1272 Joan-Marc Vanmaelsacke I Sala
4 01:17:44 1242 Sergi Badenas Riera
5 01:17:47 1235 Lluís Puig Puig
6 01:19:16 1218 Josep Maria Codina Tobías
7 01:19:27 1152 Miquel Henderickx
8 01:19:38 1277 Josep Pallarès Burbail
9 01:19:45 1217 Jordi Hernandez Martinez
10 01:19:49 1279 Quim Torné Menéndez
11 01:20:04 1153 Albert Baró Ribes
12 01:20:05 1202 David Mir Vila
13 01:23:17 1239 Jordi Alsina Garcia
14 01:23:23 1203 Xevi Montal Roura
15 01:23:31 1199 Jordi Salo Marti
16 01:24:29 1247 Eugenia Miro Figueras
17 01:25:13 1231 Joan Marcé València
18 01:26:51 1274 Xevi Gasau
19 01:27:09 1223 Joan Perea Cerro
20 01:29:30 1228 Nando Ascensio Gomez
21 01:29:38 1246 Jaume Fàbregas Roura
22 01:30:03 1278 Guillem Rodríguez Martínez
23 01:30:08 1166 Josep González Espuña
24 01:30:47 1213 Enric Batlle Vidal
25 01:31:41 1230 Jordi Salvatella Codena
26 01:32:04 1157 Fidel Rincón Rosales
27 01:32:14 1191 Salvador Solà Barnadas
28 01:32:46 1214 Jordi Bosch Parramon
29 01:32:55 1198 Imma Boada Oriols
30 01:33:44 1184 Jordi Aymerich Gabarrón
31 01:33:57 1255 Josep Trias Esparraguera
32 01:34:21 1244 Oriol Obradors Porto
33 01:35:27 1183 Jordi Pórtulas
34 01:35:45 1159 Iolanda Lladó Molins
35 01:35:48 1238 Jordi Roige Solé
36 01:35:56 1240 Jordi Ribas Garriga
37 01:38:04 1252 Albert Llach Campasol
38 01:38:12 1262 Marc Grabulosa Puigdemont
39 01:38:30 1197 Lluis Trejo Gilberga
40 01:38:40 1266 Robert Serra Pons
41 01:38:49 1221 Mario Corto Ruiz
42 01:38:58 1216 Laura Funosas Viñolas
43 01:40:01 1254 Aleix Cabarrocas Garcia
44 01:40:05 1234 Marta Morera Blanch
45 01:40:40 1225 Manel Gorina Faz
46 01:40:51 1167 Marc Joaniquet Planella
47 01:41:02 1219 Jaume Colomer Carbonell
48 01:41:45 1161 Josep Tarres Llinas
49 01:41:48 1168 Narcis Cabarrocas Valderas
50 01:42:18 1241 Àngel Pi Boada
51 01:43:40 1200 Jordi Camps Serramitja
52 01:44:04 1237 Faustino Ruiz De La Fuente
53 01:44:26 1164 Jordi Pérez Cano
54 01:44:46 1179 Albert Pagès Gomez
55 01:44:52 1249 David Morillo Cano
56 01:44:55 1169 Jordi Negre Crous
57 01:44:58 1248 Carles Andreu Displas
58 01:45:06 1173 Joaquin Aguilera Martinez
59 01:45:08 1209 Albert Hugas
60 01:45:32 1229 Laura Planes Sauri
61 01:45:45 1154 Víctor Lozano Ros
62 01:45:49 1220 David Marcos Mundet
63 01:47:12 1257 Albert Bustins Armengol
64 01:48:13 1206 Judith Pont Riera
65 01:48:52 1264 Josep Sala Pujolras
66 01:48:55 1182 Jordi Vidal Medina
67 01:49:07 1245 Sergi Clapes Patuel
68 01:50:11 1256 Andreu Cairas Carreño
69 01:50:47 1259 Martina Blume
70 01:50:49 1258 Narcis Turon Pelach
71 01:52:13 1243 Pau Banol March
72 01:52:17 1193 Samuel Gonzalez Rodriguez
73 01:52:24 1268 Lluis Pares Massa
74 01:52:31 1201 Jordi Llinares Martin
75 01:52:35 1165 Xavier Coll Bau
76 01:52:38 1171 Raul Romero Rostan
77 01:52:45 1195 Alina Purcel
78 01:52:47 1196 Juanjo Calvo Rodriguez
79 01:54:59 1233 Josep Vidal Fabrega
80 01:56:11 1270 Sonia Sanchez Rodriguez
81 01:56:58 1232 Jordi Corominas Puig
82 01:57:01 1207 Xevi Puig Puig
83 01:58:02 1276 Ian Silva Belmonte
84 01:58:05 1211 Miquel Silva Benavides
85 01:58:12 1172 Estefania Chamorro Padilla
86 01:58:18 1265 Marisol Cerda Domenech
87 01:58:21 1269 Manuel Rovira Velazquez
88 01:58:31 1267 Olga Nierga Perpinya
89 01:59:53 1260 Ricard Avellí Saballs
90 02:00:04 1261 Jordi Ruiz Fernandez
91 02:00:53 1250 Sílvia Lloveras Negrell
92 02:03:20 1208 Anna Motger Alberti
93 02:03:50 1186 Andrea Gonçalves Dornelles
94 02:03:52 1187 Santiago Camps Ventura
95 02:05:18 1251 Xavier Parellada Kessler
96 02:05:27 1160 Francesc Perez Puig
97 02:06:04 1273 Joan Planella Ubeda
98 02:06:12 1263 Aniol Sapena Nogue
99 02:08:12 1180 Teresa Arrayas I Reixach
100 02:10:16 1215 Jordi Espelt Plana
101 02:10:18 1212 Víctor Correas Sitjes
102 02:10:25 1226 Sam Garcia-Quintas
103 02:10:27 1204 Joan M Sans Blanch
104 02:13:04 1190 Rosa Vargas Fresnillo
105 02:13:06 1158 Joan Ramon Borrell I Pairo
106 02:20:30 1188 Cristina Pórtulas Boix
107 02:20:33 1189 Genís Cassà Mias
108 02:23:58 1175 Miguel Artajona Garcia
109 02:32:07 1177 Davinia Diaz Doval
110 03:00:03 1224 Laura Poza Dueñas
111 03:00:10 1271 Anna Jorquera Fortia











NO CLASSIFICATS 1151 Enric Forés I Reverté


1155 Vanesa Gomez Alfonso


1156 Jose Castilla Alamillo


1174 Jordi Ramirez Pérez


1181 Josep Castro Fernandez


1222 Pere Clavero Marin


1236 Sixt Rasclosa Gonzalez


1275 Josep Serra Coll