diumenge, 25 de setembre de 2016

CLASSIFICACIÓ RUNNING CURTA GENERAL

POSICIÓ DORSAL NOM TEMPS
1 1470 LLUIS VALL-LLOSERA NOGUÉ 01.15.20
2 1448 LLUÍS PUIG I PUIG 01.15.35
3 1412 MARIO CAZORLA CABELLO 01.19.46
4 1476 ALBERT PUIG DALMAU 01.19.55
5 1427 MIQUEL HENDERICKX 01.21.37
6 1443 JORDI PEÑALOSA SERRALLONGA 01.24.03
7 1496 JOAN COLOMER PÉREZ 01.25.39
8 1499 JORDI DORCA I FERRER 01.25.44
9 1404 JUDIT BOHILS TENAS 01.25.47
10 1431 CARLES MARTIN PONSATI 01.25.52
11 1459 JOSEP SALVATELLA SUREDA 01.26.21
12 1451 JORDI RAMIREZ PÉREZ 01.26.32
13 1408 FRANCISCO JAVIER CABEZAS LOPEZ 01.30.40
14 1495 SERGI BALLESTER PI 01.32.55
15 1416 SERGI CREUS XIFRA 01.34.13
16 1494 JOSEP TRIAS ESPARRAGUERA 01.35.02
17 1486 XEVI VILA DESCAMPS 01.35.57
18 1485 RAFAEL FERRE MALAGON 01.36.01
19 1432 GLÒRIA MASCAROS CASTELLANO 01.37.43
20 1440 ALEIX PAGÈS CAMPÀ 01.37.50
21 1425 JOAN GIL MAS 01.38.02
22 1488 MARCOS GARCIA CRESPO 01.38.07
23 1439 DANI PAGÉS AGUILAR 01.38.11
24 1491 JOAN QUERA SANS 01.38.23
25 1402 ENEKO ARTEAGA MUGURUZA 01.38.54
26 1498 QUIM TORNÉ MELÉNDEZ 01.39.07
27 1428 MARC JOANIQUET PLANELLA 01.39.31
28 1456 PAU ROVIRA I BONET 01.40.14
29 1452 EDUARD RASET REGUERO 01.40.18
30 1438 DAVID OLIVERAS GARRIGA 01.40.30
31 1471 JORDI VICTORI BERGA 01.41.30
32 1462 QUIM SOLÀ POU 01.41.36
33 1466 MONTSE TENAS BALLICROSA 01.42.08
34 1420 JOSEP FÀBREGA FELIP 01.42.13
35 1474 ENRIC PUJADES SOLER 01.42.48
36 1430 ROSER MARTÍN BADIA 01.43.07
37 1465 JOSEP TARRÉS LLINÀS 01.43.12
38 1489 NURIA FERNANDEZ NOGUERA 01.44.12
39 1458 MARC SALA PRAT 01.44.30
40 1437 JORDI NUELL COLOMER 01.44.42
41 1414 EDUARD COMAS BLANCH 01.45.03
42 1461 ADRIA SELLARES BLASCO 01.45.07
43 1421 MARC FAJAS GARRIGA 01.45.20
44 1468 ORIOL TORRELLAS 01.46.30
45 1472 JORDI VIDAL MEDINA 01.46.33
46 1475 FRANSESC MACIA BURGOS 01.46.57
47 1441 ALBERT PAGÈS GÓMEZ 01.47.02
48 1453 JORDI REIXACH FAJULA 01.48.19
49 1435 JEPE MONTESINOS ALMAGRO 01.48.34
50 1460 JORDI SANCHEZ GIFRE 01.50.22
51 1497 JOSEP MIQUEL PUIG SANT 01.50.25
52 1422 NURIA FANALS HEURTAS 01.50.40
53 1490 ARTUR MARTI BATLLORI 01.51.32
54 1410 JORDI CAMPS I SERRAMITJA 01.52.27
55 1424 JOAQUIMA FUENTES PUMAROLA 01.54.44
56 1409 MANEL CALVO LOPEZ 01.54.48
57 1457 JOSE LUIS RUIZ LOZANO 01.54.52
58 1413 RAMON CODINA COMAS 01.55.00
59 1480 JOSEP MARIA OLIVA PRATS 01.57.30
60 1469 DAVID TORRENTÀ MORADELL 01.57.35
61 1027 JOSEP SERRA COLL 01.58.09
62 1401 MARC ALBERT CARRASCO 01.58.19
63 1418 JOAN DURAN BAHI 02.00.42
64 1482 JOAQUIM FAJULA MARCE 02.00.48
65 1406 NURIA BROO 02.02.10
66 1484 JORDI COROMINAS PUIG 02.02.35
67 1436 ANNA MOTGER ALBERTÍ 02.02.47
68 1423 LAIA FLAMERICH VALLS 02.02.54
69 1016 JOSEP GONZALEZ ESPUNYA 02.02.59
70 1417 HELENA CRUZ ALCANTARA 02.03.03
71 1450 PERE QUIÑONES LOPEZ 02.03.08
72 1434 GUIOMAR MOLL FONT 02.04.16
73 1405 MIREA BOHILS TENAS 02.07.07
74 1454 CRISTINA RODRÍGUEZ LLADÓ 02.09.31
75 1478 PAU COMALADA COLL 02.11.52
76 1477 JOSEP COMALADA MUÑOZ 02.11.58
77 1483 JOSEP VIDAL FABREGA 02.12.10
78 1473 LAURA VILARDELL 02.15.45
79 1464 ANNA SUBIRA 02.15.47
80 1446 ESTER POU SAYOLS 02.16.03
81 1447 XEVI PUIG FORNÉ 02.19.22
82 1411 EDUARD CAÑÓN MALLÉN 02.19.33
83 1479 ALEX JOANOLA ROTLLAN 02.19.38
84 1449 JORDI PUIG SERRANO 02.19.50
85 1407 EVA BRUGUÉS TRIOLA 02.20.27
86 1415 IMMA COSTA BARTOLI 02.20.47
87 1463 KILIAN SOLER PONS 02.21.14
88 1487 CHARLES YVAN MANIBEN DIBONGUE 02.22.28
89 1492 LLUIS OLIVAS ESCARRA 02.24.08
90 1493 ANNA TARRES 02.24.11
91 1467 RAQUEL TENLLADO CUBARSI 02.29.42
92 1419 SERGI ESTRELLA LUQUE 02.29.47
93 1426 MONTSERRAT GONZALEZ CAMARENA 02.31.31
94 1481 CRISTINA CLE CARRERA 02.31.35
95 1403 ÀDAM BENAGES NOZAL 02.32.04
96 1444 SILVIA PLANTADA 02.32.07
97 1433 JUDIT MAURICI DILME 03.00.34
98 1455 MANUELA RODRÍGUEZ MOLINA 03.00.38
99 1442 ARANTXA PECHARROMAN ALMENDROS 03.00.52
100 1429 ROSA LUIS RAMAJO 03.21.34
DNF 1445 LLORENÇ PONT BOIX -

CLASSIFICACIÓ RUNNING CURTA FEMENINA


POSICIÓ DORSAL NOM TEMPS
1 1404 JUDIT BOHILS TENAS 01.25.47
2 1432 GLÒRIA MASCAROS CASTELLANO 01.37.43
3 1466 MONTSE TENAS BALLICROSA 01.42.08
4 1430 ROSER MARTÍN BADIA 01.43.07
5 1489 NURIA FERNANDEZ NOGUERA 01.44.12
6 1422 NURIA FANALS HEURTAS 01.50.40
7 1424 JOAQUIMA FUENTES PUMAROLA 01.54.44
8 1406 NURIA BROO 02.02.10
9 1436 ANNA MOTGER ALBERTÍ 02.02.47
10 1423 LAIA FLAMERICH VALLS 02.02.54
11 1417 HELENA CRUZ ALCANTARA 02.03.03
12 1434 GUIOMAR MOLL FONT 02.04.16
13 1405 MIREA BOHILS TENAS 02.07.07
14 1454 CRISTINA RODRÍGUEZ LLADÓ 02.09.31
15 1473 LAURA VILARDELL 02.15.45
16 1464 ANNA SUBIRA 02.15.47
17 1446 ESTER POU SAYOLS 02.16.03
18 1407 EVA BRUGUÉS TRIOLA 02.20.27
19 1415 IMMA COSTA BARTOLI 02.20.47
20 1493 ANNA TARRES 02.24.11
21 1467 RAQUEL TENLLADO CUBARSI 02.29.42
22 1426 MONTSERRAT GONZALEZ CAMARENA 02.31.31
23 1481 CRISTINA CLE CARRERA 02.31.35
24 1444 SILVIA PLANTADA 02.32.07
25 1433 JUDIT MAURICI DILME 03.00.34
26 1455 MANUELA RODRÍGUEZ MOLINA 03.00.38
27 1442 ARANTXA PECHARROMAN ALMENDROS 03.00.52
28 1429 ROSA LUIS RAMAJO 03.21.34

CLASSIFICACIÓ RUNNING LLARGA GENERAL


POSICIÓ DORSAL NOM TEMPS
1 1011 CARLOS GALOBARDES MUÑOZ 02.27.47
2 1025 JOSEP RODRIGUEZ GALLARDO 02.29.51
3 1026 ROGER SEGUÍ SARDÀ 02.39.45
4 1015 XAVIER GIL ROCA 02.40.03
5 1004 JOSEP CAPDEVILA MOLAS 02.43.22
6 1037 BARTOLOME TORRES SALORD 02.50.49
7 1014 XEVI GASAU FITA 02.52.04
8 1021 DAVID LLADOS BARRAGAN 02.52.55
9 1000 ROGER BAIG PUJOL 02.58.41
10 1039 CARLES FAGES 02.59.59
11 1003 IVAN BRUN TORRAS 03.00.01
12 1022 JOSEP RABELL BLANQUERA 03.10.05
13 1034 SAMUEL RODRIGUEZ GALLARDO 03.10.22
14 1005 ORIOL CARBÓ GALCERAN 03.11.21
15 1023 JORDI RIBAS GARRIGA 03.13.30
16 1020 PERE ILLA GIL 03.19.25
17 1009 JORDI FONTAS MITJANAS 03.19.59
18 1024 JORDI RIBERA 03.21.12
19 1007 XAVIER CRESPI RIBERA 03.21.58
20 1031 JUAN JOSE MORENO SANCHEZ 03.22.07
21 1010 DENIS FRIGOLE CANOVAS 03.26.57
22 1038 JAUME FABREGAS ROURA 03.27.09
23 1001 FRANCESC BARCELÓ NOGUER 03.33.15
24 1012 MIREIA GARCÍA ALCALÁ 03.33.52
25 1035 ALEJANDRO FEREZ MARTINEZ 03.40.33
26 1018 LUDMILA HASSAN HERRERA 03.41.13
27 1006 FERRAN CREHUET CARBONELL 03.44.27
28 1013 MARC GARRIGA CANYET 03.56.03
29 1036 XAVI AGUSTI CANALS 04.03.02
30 1019 SEBASTIÀ HORTA GARCIA 04.04.37
31 1017 GUILLEM GUTIERREZ BOSCH 04.04.39
32 1008 QUIM DE DIEGO MARTINEZ 05.10.46
33 1032 FRANCESC COLL I ARNAU 05.27.34
DNF 1029 JOAN TRAVER ESCUIN -
DNF 1030 JAVI VELAZQUEZ MORENO -
DNF 1002 RAQUEL BOSCH JIMENEZ -
DNF 1028 RAUL SUBIROS MATEO -

CLASSIFICACIÓ RUNNING LLARGA FEMENINA


POSICIÓ DORSAL NOM TEMPS
1 1012 MIREIA GARCÍA ALCALÁ 03.33.52
2 1018 LUDMILA HASSAN HERRERA 03.41.13
DNF 1002 RAQUEL BOSCH JIMENEZ -

CLASSIFICACIÓ BTT CURTA GENERAL


POSICIÓ DORSAL NOM TEMPS
1 615 PERE BATLLORI MASSANAS 01.06.57
2 614 ISAAC MASSOT SAFA 01.08.28
3 507 HÉCTOR ANSÓ SUPERVÍA 01.08.39
4 563 GENIS MARTI CASADO 01.08.47
5 515 GERARD BOFILL XUCLÀ 01.11.22
6 597 MARC VIDAL FELIU 01.11.24
7 510 RICARD AVELLÍ SABALLS 01.16.08
8 595 GERARD TOMAS SILLERO 01.16.25
9 620 DANIEL HAUSMANN MASIP 01.16.38
10 619 DANIEL HAUSMANN SPIELMANN 01.16.44
11 643 OSCAR AGUILERA ALVAREZ 01.17.01
12 537 EUDALD FABRELLAS ROS 01.18.05
13 649 JOSEP LLORENTE MARTÍN 01.18.13
14 589 NIL SOLÀ BERGA 01.20.24
15 603 JOAQUIM RODRÍGUEZ OLIVER 01.21.02
16 576 DAVID POU 01.21.26
17 503 DAVID ALONSO LOZOYA 01.22.39
18 525 MATEU CAVALLÉ LLOPART 01.23.07
19 629 MIQUEL RUEDA 01.23.38
20 104 ALBERT PEREZ ANGUITA 01.23.57
21 599 PACO BELMONTE GARCIA 01.24.14
22 569 ALBERT NOGUER VENTULA 01.24.20
23 548 MARCOS GARCIA RUBIO 01.25.12
24 532 JOAN COSTA BURCH 01.26.23
25 514 GUMER BLÁZQUEZ LÓPEZ 01.26.31
26 621 PAU VILADELBOSCH HINOJO 01.26.36
27 594 JORDI TOMAS GASULL 01.27.17
28 521 MARTÍ CAMPS I QUER 01.27.34
29 609 JEAN JACQUES MARIE 01.27.59
30 511 DAVID BAGUDANCH FRIGOLÉ 01.28.55
31 502 CARMELO ALBELDA 01.29.30
32 637 RICARD GRABULOSA ROCA 01.30.11
33 591 SERGIO TEIXEIRA DE BRITO 01.31.01
34 567 JULI MENACHO GABARDINO 01.31.37
35 517 JORDI BORRELL SOLER 01.31.43
36 558 ORIOL JUNQUE MILA 01.32.35
37 526 JOSEP MARIA CHERINO JIMENEZ 01.32.46
38 575 DAVID PEREZ PINSACH 01.33.30
39 522 DAVID CASAS FELIU 01.35.14
40 602 JOSEP RODRIGUEZ OLIVER 01.35.20
41 639 JOAQUIM DAURA 01.35.26
42 634 ALBERT PLANAS LÓPEZ 01.35.37
43 632 CRISTINA PINO JULI 01.35.49
44 604 PABLO LEPEZ MORA 01.36.01
45 622 JAIME VILADEKBOSCH SOLER 01.36.38
46 528 JOSEP COMALAT ROCA 01.36.56
47 516 JOAN BORRÀS 01.37.14
48 57 QUIM GOMIS GIRALT 01.38.27
49 504 FRANCESC ALUMINIS 01.38.33
50 641 XAVIER RIBAS ADMETLLA 01.38.40
51 616 TONI MURIANA PEDROSA 01.38.46
52 590 SVETLANA SVETLANA 01.39.30
53 610 JOEL RIBAS JUNQUERA 01.39.50
54 534 DAVID CULEBRADAS RUIZ 01.39.56
55 539 CARLES FERRER ALONSO 01.40.04
56 592 MONTSERRAT TEIXIDOR BONADA 01.40.48
57 586 GENIS SERRADELL FLORES 01.41.16
58 512 FCO. JAVIER BAÑOS CAMINERO 01.41.21
59 611 NIL GANG RAGA GARCIA 01.41.46
60 518 JOSEP Mª BUSQUETS I PLANTÉS 01.42.49
61 574 DAVID PEREZ MORENO 01.42.59
62 646 XEVI COMA TARRES 01.43.13
63 549 ALEIX GATIUS ADROHER 01.43.16
64 636 RAFAEL MARTIN ROMAN 01.43.29
65 573 JESUS PEREZ LOZANO 01.43.58
66 642 JOSE MARIA JORDÀ BOSCH 01.44.20
67 509 SERGI AUDIVERT BRUGUÉ 01.44.26
68 587 ENRIC SILVA MORENO 01.45.04
69 588 ALBERT SIMÓ GRAU 01.45.18
70 640 GENIS GIRONES GELI 01.46.07
71 544 FCO.DANIEL GALLARDO RUIZ 01.47.53
72 625 JORGE TURON SERRA 01.48.50
73 647 MIQUEL COMA TARRÉS 01.48.54
74 523 PAU CASTELLS URGELL 01.50.32
75 545 XEVI GALVEZ PULIDO 01.50.54
76 577 GENARO RAPOSO GUERRERO 01.51.11
77 606 NARCÍS LÓPEZ RODRÍGUEZ 01.51.37
78 554 JORDI HERNANDEZ FIGUEROLA 01.52.38
79 535 DAVID DAR ACULLETA MERCEDES 01.52.55
80 612 PAU TUSELL TRESSERRAS 01.53.02
81 508 GERARD ARQUE CASTELLS 01.53.28
82 562 DAVID MARMOL RODRIGUEZ 01.53.33
83 613 MATTIA GONZALEZ SORIA 01.53.39
84 596 JOSEP Mª TORRES 01.53.57
85 607 ÀLEX BRUGUERA RASÓS 01.54.10
86 520 MARTA CAMPRUBI OLIVARES 01.54.17
87 550 JOSEP MARIA GATIUS TIBAU 01.54.44
88 540 JAUME FONT TURON 01.54.56
89 533 KIM CUBERO RIERA 01.55.47
90 608 KÈNIA PÉREZ SALA 01.58.30
91 530 FRANCESC CORBALAN GIRALT 01.58.43
92 648 LLUÍS RUSCALLEDA PALOMERAS 01.58.55
93 598 RAMON VILLACAMPA MUSTERA 01.59.01
94 571 FRANCESC XAVIER PAGES HERAS 02.00.20
95 524 RAFAEL CASTRO SAGUER 02.00.25
96 570 JOSEP OLIVER ISACH 02.01.17
97 600 JOAN AHUMADA RALITA 02.01.28
98 501 FRANCESC AHUMADA RALITA 02.01.32
99 645 JOSEP REQUENA GARCÍA 02.02.04
100 644 CARLES REQUENA SANSES 02.02.10
101 630 JORDI MASFERRER TOMÀS 02.02.20
102 506 JAN AMIGO SUY 02.03.19
103 505 XAVIER AMIGO COLÓN 02.03.32
104 557 JOAQUIM JULIÀ FERRER 02.03.42
105 631 RAMON FERRER SAQUELLA 02.03.46
106 566 JOSEP MARIA MATEU TORNABELLS 02.04.19
107 638 MARC FURTIA PUIG 02.08.54
108 585 RUBEN SARABIA TALOZA 02.09.46
109 547 ADRIAN GARCÍA GARCÍA 02.10.55
110 543 JORDI FRUCTUOSO MACIAS 02.11.04
111 624 JOSE LUIS SANCHEZ REBOLLO 02.13.06
112 519 ALBERT BUSQUETS JUANOLA 02.14.34
113 582 MARTA SAEZ HORTS 02.14.39
114 578 JORDI RIBERA 02.17.46
115 538 MONTSERRAT FERNANDEZ 02.17.50
116 555 ALFONS HOSTA 02.18.57
117 581 DARIO ROSELL 02.20.56
118 564 CARLOS MASSANA MORON 02.21.00
119 626 RAFAEL ROSELL SANCHEZ 02.21.08
120 627 EMILIO BUENDIA PEREZ 02.21.23
121 628 MARC HERMOSO ESPARRAGUERA 02.21.31
122 527 RAMON COLOM GRANÉ 02.23.30
123 568 TONI MUÑOZ VIZCAINO 02.23.40
124 513 DANIEL GARCIA CLEVY 02.25.53
125 633 ERMENTER ARISSA MARTI 02.25.59
126 551 SUSANA GODOY CANADES 02.26.51
127 579 NATALIA ROMERO MARULL 02.29.26
128 580 ANTONIO MARIA ROMERO SANCHEZ 02.29.42
129 559 GERARD LEDESMA LLADO 02.30.00
130 593 JORDI TOLEDO TARTERA 02.30.24
131 583 MANOLI SANCHEZ DIEGUEZ 02.31.02
132 553 ANNA GUTIERREZ CANE 02.31.07
133 605 MANOLO GONZALEZ PEREZ 02.31.14
134 529 NOELIA COMELLAS PEREZ 02.32.14
135 623 ALEIX PINEDA ANDRES 02.32.17
136 560 JUAN LEDESMA SANCHEZ 02.33.24
137 584 JOAN SANTIAGO LUQUE 02.47.07
138 565 ANNA MATACÀS CASTELLÓ 03.05.49
139 635 CARLES CASALS RUIZ 03.05.54
DNF 572 ANDRES PALACIOS CEREZO -
DNF 531 ANNA CORNELLÀ BATLLE -
DNF 541 JOAN FOXÀ GONZÁLEZ -
DNF 601 RENE ZAMBRANO MENDOZA -
DNF 542 XAVIER FRIGOLA RABERT -
DNF 536 JAUME DEU SAEZ -